Atribuită
Cumpărare directă
conf oferta nr 100796181 1039590 BANDA ZIMTATA 2.4X180 100BUC LG031822 10 SET 3001836 SLV REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 2 BUC 3024478 BATERIE DECO SPALATOR P.M. BDC2A FERRO 2 BUC 3001235 RACORD RAPID QI 1 1 BUC 2000812 DOP 290 1 ZN BM 1 BUC 7001211 CABLU PT CANALE D4 5M 1 BUC
- Număr anunț
- DA26090629
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 538,92 RON
- Valoare atribuită
- 538,92 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.