Atribuită
Cumpărare directă
Furnizarea si montarea unui foisor din lemn de molid triplustratificat si tratat antiseptic, higrofug si ignifug, forma octagonala, cu latura de 2 m si inaltime de 2.5 m , cu invelitoare din tegola cu ardezie, necesar pentru desfasurarea activitatilor in aer liber la Cresa Municipala Campina. Pe sapte din cele opt laturi se monteaza balustrade cu inaltime de 1 m si bancute cu latime de 0.40 m. Foisorul se monteaza pe fundatia existenta.
- Număr anunț
- DA26082855
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- FORESTSILV S.R.L. (CUI 4861410)
- Cod CPV
- 45422100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.