Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni: • H total este in functie de inaltimea gradenei: de la 800 -920mm • Inaltimea la pupitru: 750mm • Adancime pupitru: 330mm • Latime pupitru: 575mm • Adancime sezut: 450mm • Lungime sezut: 420mm • Inaltime sezut: 440mm • Latime laterala totala: 894mm • Distanta interax pentru picioare: 1050mm • Adancime picior: 240mm Structura Structura portanta realizata din elemente metalice cilindrice verticale si profile orizontale rectangulare din otel aliat. Intreg ansamblu este demontabil, fixarea elementelor intre ele se realizeaza cu surub si piulita si elemente de rigidizare tip platbanda. Profilele atat cele rectangulare cat si cele cilindrice sunt sablate si vopsite in camp electrostatic.. Sezut si spatarul Sezutul si spatarul sunt realizate din placaj multistrat de 18mm grosime, grunduite si lacuite in cel putin 3 straturi, curbate in 2 planuri pentru a asigura un confort deosebit utilizatorului. Toate muchiile sunt slefuite, iar colturile sunt taiate pe curb. Sistemul de rabatare automat - la ridicare – dispune de un mecanism prevazut cu arcuri, bucse de cauciuc si opritori cu garnitura antifonica. Prinderea sezutului de sistemul automat de rabatare se face prin fixare perimetrala multipunct cu suruburi si bucse. Distanta interax este fixa, prin culisarea bucsei cadrului sezutului pe traversa structurii portante, fiind de 530mm. Adancimea fizica sezutului este de 395mm, lungimea acestuia fiind de 420mm
- Număr anunț
- DA26078509
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.710 RON
- Valoare atribuită
- 10.710 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.