Atribuită
Cumpărare directă
3 POLITE RCA conform ofertei de preț transmisă și înregistrată la sediul autorității cu nr.9646/29.07.2020: 1) Autoritate Contractanta: POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU 2) Tip asigurare –RCA -3 auto 3) Date despre asigurare/acoperiri/ nr inmatriculare: (BC21PLB, BC22PLB, BC23PLB). 4) Valabilitate: 12 LUNI 5) Prima de asigurare – 1338 RON 6) Conditii de plata -INTEGRAL
- Număr anunț
- DA26064841
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338 RON
- Valoare atribuită
- 1.338 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.