Atribuită
Cumpărare directă
„Servicii de consultanţă în domeniul managementului investiţiei", pentru investiţia „ Modernizarea şi extinderea sistemului de iluminat în Municipiul Sighişoara", cod SMIS 127005. contract de finanţare nr. 5384/2020. în cadrul POR/2018/3/3.1. Conform descrierierii din cosul de cumparaturi.
- Număr anunț
- DA26055200
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.500 RON
- Valoare atribuită
- 132.500 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.