Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constând in: -inlocuit ulei+filtre -inlocuit senzor temperatura Inlocuit : -filtru polen 1 buc. -filtru aer 1 buc -filtru ulei 1 buc -filtru combustibil 1 buc -ulei Castrol EDGE TD 5W40 5L 1 buc -ulei Castrol EDGE TD 5W40 1L 2 buc -senzor temperatura 1 buc -antigel G12 1L 4 buc -apa distilata 1L 4 buc Total manopera :165,60 ron Total piese : 629,79 ron
- Număr anunț
- DA26061647
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,39 RON
- Valoare atribuită
- 792,39 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.