Atribuită Cumpărare directă

Urinar (plosca) de unica folosinta pentru barbati. Fabricat din celuloza 100%. Forma ergonomica. Capacitate minim 875ml. Urinarele sunt proiectate pentru a facilita toaletarea demna a pacientilor independenti, fara cateterizare. Produsul poate retine deseuri umane pentru cel putin 4 ore. Designul urinarelor permite ca intregul produs sa fie plasat pe o suprafata plata astfel incat produsul, dar si continutul, sa fie stabile. Ambalare: cutie x 100 bucati. Produsul va fi insotit la livrare de declaratie de conformitate CE, certificat de calitate si ISO producator. Ambalare si etichetare conform standardelor ANMDM.

Număr anunț
DA26070856
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.780 RON
Valoare atribuită
4.780 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.780 RON

din 4.780 RON estimat