Atribuită Cumpărare directă

GRAF PLAFONIERA 2XE27 D400 05-890 10 BUC HOFF BEC LED A60 15W E27 CW 10 BUC SIR CLEME 10A 01750 2 BUC SIR CLEME 25A 1774 AMB 1 BUC PLITA SAMUS PSG-32SX 1 BUC CUPTOR CU MICROUNDE DAEWOO KOR-6S20W 1 BUC CHIUVETA 1653S 43.5X76 BLAT ST 1 BUC

Număr anunț
DA26075705
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (CUI 2541029)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,15 RON
Valoare atribuită
1.099,15 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,15 RON

din 1.099,15 RON estimat