Atribuită
Cumpărare directă
DISTRUGE CORONAVIRUS in 15 MIN. Produs concentrat, destinat curățării și dezinfecției suprafețelor lavabile (podele, pereți). Conform Aviz 4437BIO/02/12.24 prezintă eficacitate bactericidă, levurocidă și virucidă (incl. HIV, HBV, HCV, virusuri gripale, coronavirusuri ) în doar 15 min. Testat conform: EN 13727, EN 1276, EN 13624, EN 1650, EN 13697, EN 14476. Producator: Dr. Schumacher - Germania
- Număr anunț
- DA26094630
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,40 RON
- Valoare atribuită
- 120,40 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.