Atribuită
Cumpărare directă
Supraveghere tehnica-dirigentie de santier pt. ob. Extindere retea iluminat public cartier Minerilor, Municipiul Targu Jiu in conformitate cu specificatiile din caietul de sarcini atasat. Dirigintele de santier trebuie sa fie atestat de MDRAP in domeniul 9.1- retele electrice. Inainte de semnarea contractului se va transmite pe adresa de email licitati@targujiu.ro atestatul valabil in domeniul solicitat, oferta tehnica, oferta financiara si copie certificat constatator emis de Oficiul Registrului Comerţului, valabil la data depunerii.
- Număr anunț
- DA26092100
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.