Atribuită Cumpărare directă

Furnizare hartie xerox A3-10 topuri, A4-150 topuri, pixuri roșii-30 buc, role prosoape-7 baxuri, dosare șină carton-200 buc, dosare plastic-200 buc, foarfece-20 buc, perforatoare-20 buc

Număr anunț
DA26071045
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.962,34 RON
Valoare atribuită
3.962,34 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.962,34 RON

din 3.962,34 RON estimat