Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta CNAIR S.A. prin DRDP Constanta, doreste sa achizitioneze apa minerala naturala carbogazoasa autorizata (cu certificate de calitate si conformitate), imbuteliata in recipiente de plastic, tip PET de 2 litri (cu termen de valabilitate : minim 12 luni de la data livrarii), respectiv : - apa minerala naturala carbogazoasa – 12.280 litri (6.140 PET-uri a 2 litri/PET). Va rugam sa ne transmiteti prin e-mail, la adresa cristina.achizitii@drdpct.ro urmatoarele documente : - inscrierea produsului ofertat in lista apelor minerale naturale conform Ordinului 139/2018 emis de A.N.R.M. ; - declaratii de conformitate , certificat de garantie si buletine de analiza pentru produsul solicitat. Atentie ! Notificarea de initializare a achizitiei a fost transmisa catre mai multi operatori economici. Va fi acceptata oferta care respecta cerintele si are pretul cel mai scazut
- Număr anunț
- DA26066860
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15981200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.061 RON
- Valoare atribuită
- 7.061 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.