Atribuită
Cumpărare directă
ROMHEXIN 8MG X 20CP LABORMED -Concentratie : 8mg Forma : cpr Ambalaj : Cutie x 20cpr Producator: LABORMED ANXIAR 1MG X 50CP (LORAZEPAMUM) -Concentratie : 1mg; Forma : COMPR. ; Ambalaj : Cutie x 2 blistere Al/PVC x 25 comprimate (1 an); Producator : GEDEON RICHTER ROMANIA SA - ROMANIA, DICLOFENAC TERAPIA 10MG/G CREMA X 30G (DICLOFENACUM), LORATADIN 10MG X 10CPR VIM (LORATADINUM)-10mg Cutie x 10 cpr VIM SPECTRUM SRL
- Număr anunț
- DA26078481
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33661500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,20 RON
- Valoare atribuită
- 425,20 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.