Atribuită Cumpărare directă

Complex loc de joaca indian(3 corturi,1 trasura pe arcuri,1 elefant parada,4caluti pe arc,1 cataratoare cu plasa)+ balansoar cu arcuri 4 locuri+carusel 6 cai+carusel 6 persoane

Număr anunț
DA26092266
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535250-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.840 RON
Valoare atribuită
27.840 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.840 RON

din 27.840 RON estimat