Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil HP CF226X Laser jet Laserjet PRO 400 M 402 M402DNE M402DW M402 DNE DWEchivalent cu cartusele: Lexmark 12A8400 / 24016SE Culoare: Negru / Black - 2.500 pagini • TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerciale. • Functioneaza in imprimantele: Lexmark E 230 • Lexmark E 232 • Lexmark E 232 N • Lexmark E 232 T • Lexmark E 234 • Lexmark E 240 • Lexmark E 240 N • Lexmark E 330 • Lexmark E 332 • Lexmark E 332 N • Lexmark E 332 TN • Lexmark E 340 • Lexmark E 342 N • Lexmark E 342 TN • Functioneaza in imprimantele: Lexmark Optra E 230 • Lexmark Optra E 232 • Lexmark Optra E 232 N • Lexmark Optra E 232 T • Lexmark Optra E 234 • Lexmark Optra E 240 • Lexmark Optra E 240 N • Lexmark Optra E 330 • Lexmark Optra E 332 • Lexmark Optra E 332 N • Lexmark Optra E 332 TN • Lexmark Optra E 340 • Lexmark Optra E 342 N • Lexmark Optra E 342 TN mai putinCartus Toner Compatibil Samsung Xpress SL-M2875FW SL-M2875ND MLT-D116L MLT-D116 SL-2625 SL-2625D

Număr anunț
DA26092481
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,80 RON
Valoare atribuită
215,80 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,80 RON

din 215,80 RON estimat