Atribuită Cumpărare directă

STALP DE ILUMINAT CU GHIVECE , H= 3.5M

Număr anunț
DA26076036
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII,Buturugeni,jud Giurgiu (CUI 19115427)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928520-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.235 RON
Valoare atribuită
8.235 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.235 RON

din 8.235 RON estimat