Atribuită
Cumpărare directă
1 BRELOC LANTERNA Buc 12 5.04 60.50 2 RACORD FURTUN GRADINA Buc 2 2.94 5.88 3 BATERIE CR 2032 Buc 18 1.68 30.25 4 SERVETELE PLIATE TORK Buc 15 12.61 189.08 5 MANUSI VINIL NEPUDRATE Cut 2 67.23 134.45 6 MANUSI FINO LATEX S Cut 2 37.82 75.63 7 MASCA PROTECTIE UNICA FOLOSINTA 3 PLIURI;3 STRATURI Buc 300 1.68 504.20 8 PIX METALIC Buc 12 1.26 15.13 9 PIX AIHAO 503 Buc 12 0.84 10.08 10 INTRERUPATOR + COMUTATOR Buc 1 3.78 3.78 11 POST-IT 3/SET Buc 6 1.68 10.08 12 ELASTIC BANI Buc 2 2.10 4.20 13 MARKER PERMANENT Buc 12 2.52 30.25 14 SIGURANTA AUTOMATA 25 A BIPOLARA Buc 1 10.08 10.08 15 PRELUNGITOR PROTECTIE 3M 6 P Buc 1 50.42 50.42
- Număr anunț
- DA26076480
- Autoritate contractantă
- ITCSMS IALOMITA (CUI 13680111)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.134,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.134,03 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.