Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere dupa recertificare - audit de supraveghere sistem de management integrat conform ISO 14001/2015, ISO 27001/2013 si ISO 9001/2015 pentru o organizatie cu domeniul de activitate conform EA, 36 avand un numar de angajati cuprins intre 126 - 175 persoane

Număr anunț
DA26075190
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2 (CUI 13811802)
Furnizor / câștigător
AFNOR ROMÂNIA SRL (CUI 18984723)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.295 RON
Valoare atribuită
8.295 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.295 RON

din 8.295 RON estimat