Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare tamplarie PVC si inlocuire plase contra insectelor in centrele DGASPC Vaslui conform ADV1160190/24.07.2020

Număr anunț
DA26073078
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
SIGFENSTER S.R.L. (CUI 38723013)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.550 RON
Valoare atribuită
110.550 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.550 RON

din 110.550 RON estimat