Atribuită Cumpărare directă

. Prezinta indicator extern pentru confirmarea procesului de sterilizare. Valabilitate 24 luni Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA26075955
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
38341500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat