Atribuită Cumpărare directă

Comuna Rosiori are nevoie de diferite servicii de intretinere si reparare pentru utilajele din comuna. In acest sens, intentioneaza sa achizitioneze servicii de reconditionare roata remorca.

Număr anunț
DA26067496
Autoritate contractantă
Comuna Rosiori (CUI 15579483)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,04 RON
Valoare atribuită
831,04 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,04 RON

din 831,04 RON estimat