Atribuită
Cumpărare directă
Certificat de securitate: CE Capacitate taiere tip cross-cut: 7 coli Distruge deasemenea: 1 carte de credit si 1 CD Nivel de securitate: 3 Dimensiune particule: 4x39mm Deschidere: 220mm Capacitate cos reziduri: 16L Viteza de taiere: 2.6m/min Dimensiune aparat (Lxlxh): 334x198x390 Greutate: 4.3 kg Pretul include Taxa Verde
- Număr anunț
- DA26096098
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,25 RON
- Valoare atribuită
- 599,25 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.