Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO CONFORM ANUNT ADV1160566 la magazia RAADPFL Craiova, str Brestei, nr 129A, persoana de contact: Cosmin Pirvulescu, tel 0753093883, conform referat 24477/24.07.2020

Număr anunț
DA26071337
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,70 RON
Valoare atribuită
202,70 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,70 RON

din 202,70 RON estimat