Atribuită Cumpărare directă

1 00234714 LAVABILA CX CAPATREND B1 15L BUC 1.000 165.91 2 00182338 COLORANT CAPATIN PASTE NR03 2.5L l 0.134 56.52 3 00182350 COLORANT CAPATIN PASTE NR10 2.5L l 0.021 1261.34 4 00162371 BANDA MASCARE 50MMX45M 520706 BUC 2.000 10.09 5 00369907 LAVABILA CAPAROL ALB INTERIOR 15L BUC 1.000 78.99 6 00298227 ADEZIV POLISTIREN P39 25KG WB BUC 15.000 16.06 7 00415298 PLASA FIBRA STICLA 145 ECO MP 50.000 1.59 8 00194368 CIMENT ROMCIM ULTRA 40KG SAC1 5.000 17.64 9 00336033 SAPA CIMENT TOP 1 30KG ADEPLAST SAC1 30.000 11.85 10 00154738 POLISTIREN EXTRUDAT XPSX2CM ATH BUC 5.000 5.80 11 00336028 MORTAR MTC KLASIKO 30KG ADEPLAST SAC1 4.000 11.31

Număr anunț
DA26090519
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (CUI 2541029)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,10 RON
Valoare atribuită
1.137,10 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,10 RON

din 1.137,10 RON estimat