Atribuită Cumpărare directă

confectionat sant cu materiale incluse -executare lucrari santuri betonate pe o lungime de 163 ml la drumul de acces catre obiectivul turistic ,,Closca cu Puii de Aur" unde exista pericolul de surpare a asfaltului, datorita precipitatiilor abundente cazute in ultima perioada

Număr anunț
DA26080723
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
EXPERT QUALITY WORK S.R.L. (CUI 40576968)
Cod CPV
45112100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.930 RON
Valoare atribuită
17.930 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.930 RON

din 17.930 RON estimat