Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare,transport, montare, produse si excutare, montarea unei suprafete de 32 metrii patrati de dale cauciucate ( tartan) pe o suprafara de beton armat (sarcina furnizorului) executată de min. 10 cm grosime. la amplasament :PARC A.KRATZER, oras Deta, Timis, (langa teren tenis) urmatoarele produse fabricate din OTEL GALVANIZAT, PREVAZUTE CU RULMENTI CU CAPETE CAUCIUCATE, VOPSITE IN CAMP ELECTROSTATIC, CU SUPORT METALIC PENTRU PRINDERE IN BETON, CE PERMIT UTILIZAREA IN AER LIBER : 1 ) aparat pt. piept fitness dim.97x55x110 INTARESTE PICIOARELE SI MUSCHII PECTORALI 1 buc..; 2)aparat fitness(presa de picioare) cu dim.175x45x145 DEZVOLTA SI INTARESTE MUSCHII PICIOARELOR SI TALIEI =1 buc. ;3)aparat fitness dim.110x50x145 IMBUNATATESTE MOBILITATEA SI ADUCE COORDONARE SI ECHILIBRU CORPULUI=buc.; 4)aparat fitness dim. 120x90x145 CRESTE GRADUL DE MOBILITATE A MEMBRELOR SUPERIOARE, INFERIOARE SI A ARTICULATIILOR=1buc.;5)aparat fitness dim. 140x140x135 ANTRENEAZA TALIA SI AJUTA LA RELAXAREA MUSCHILOR TALIEI SI SPATELUI =1buc.; 6)aparat fitness dim. 130x112x163 INTARESTE MUSCHII ABDOMENULUI=1buc.;7)aparat fitness dim. 160x70x220 INTARESTE SI DEZVOLTA MUSCHII MEMBRELOR SUPERIOARE, PIEPT SI SPATE=1buc.; 8)aparat fitness dim.110x46x148 IMBUNATATESTE MOBILITATEA, COORDONAREA SI ECHILIBRUL CORPULUI=1buc.; placa de beton armat 32 mp de min.10cm gr.se placheaza cu pavele de cauciuc. Se depun certificate de calitate/conformitate garanție 2 ani.
- Număr anunț
- DA26092853
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- PALULOUT FIT S.R.L. (CUI 41027313)
- Cod CPV
- 37440000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.000 RON
- Valoare atribuită
- 53.000 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.