Atribuită
Cumpărare directă
Autoritate contractanta doreste sa achizitioneze 3 buc termometre cu infrarosu, fara contact, folosite la masurarea temperaturii corpului, a temperaturii ambiante si a temperaturii suprafetelor cu urmatoarele specificatii: distanta de masurare: 5 cm ~ 15 cm Interval de masurare: 32 ~ 42,9°C Acuratete de masurare: ± 0,2°C/ ± 0,36°F Rezolutia: 0,1°C/ 0,1°F
- Număr anunț
- DA26084984
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.137 RON
- Valoare atribuită
- 1.137 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.