Atribuită Cumpărare directă

GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-A IgM monoclonal, CLONA 1 (11H5), fl x10ml, 200 teste, cod 10110010 - CEL MAI MIC PRET SICAP GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-B IgM monoclonal, CLONA 1 (6F9), fl x10ml, 200 teste, cod 10120010 - CEL MAI MIC PRET SICAP! GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-AB IgM monoclonal, CLONA 1 (11H5 + 6F9 + ES-15), fl x10ml, 200 teste, cod 10130010 - CEL MAI MIC PRET SICAP ! GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Anti-D IgG+IgM monoclonal, CLONA 1 (P3X61 + NaTH119 + LOR15C9), fl x10ml, 200 teste, cod 101660010 (10160010) - CEL MAI MIC PRET SICAP! Pentru TRANSFUZII SPITAL 700 ( UTS I)

Număr anunț
DA26091900
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558,70 RON
Valoare atribuită
558,70 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558,70 RON

din 558,70 RON estimat