Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de mentenanta preventive/ ocazionala la echipamentele SCP5600, seriile M10299, M10300, M10301. Activitățile/operațiunile ce vor fi efectuate de prestator și care vor fi recepționate în cadrul mentenanței preventive/ocazionale pentru cele 3 echipamente SCP5600 sunt următoarele: desfacere panouri laterale și curățare părți componente aflate în interiorul mașinii; curățarea benzii de transport; curățare reflectoare și senzori; vericare nivel de apă; verificat starea și tensiunea curelelor din întregul echipament și se va realiza ajustarea curelelor/rolelor presoare; verificare și gresare ghidaje liniare; varificare stare ventuze de aspirație (acestea se vor curăța/înocui ăn cazul în care este necesară această operație).
- Număr anunț
- DA26090470
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 50324200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.946 RON
- Valoare atribuită
- 26.946 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.