Atribuită
Cumpărare directă
FISA INDIVIDUALA DE INSTRUCTAJ IN DOMENIUL SITUATIILOR DE URGENTA P01611, FISA DE INSTRUIRE INDIVIDUALA PRIVIND SECURITATEA SI SANATATEA IN MUNCA P01609, FOAIE COLECTIVA DE PREZENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01650, DVD+R TRAXDATA 50/SHRINK 16X /4.7 GB/120MIN 93680
- Număr anunț
- DA26092877
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30234400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288,55 RON
- Valoare atribuită
- 288,55 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.