Atribuită Cumpărare directă

3019145 ROBINET TEMPO PISOAR Z211 FERRO 4 BUC 125,20 1002444 PRELUNGITOR MODULAR(PM) 6 CP PT 015115 1 BUC 36,64 5013660 OSKAR LAC YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L 4 BUC 89,92 5014240 VILLA YACHT PARCHET APA INCOLOR 4 L 2 BUC 128,57 5002713 EMAIL IDEEA BEJ E51420 4L 2 BUC 66,99 5000667 DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 2 BUC 8,41 5014268 TRAFALET VELUR 150X40 MM 1 BUC 7,50 5014266 TRAFALET VELUR 100X40 MM 1 BUC 5,45 5012789 TRAFALET VELUR 70X30 H 02-1641 1 BUC 2,88 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 3 BUC 6,44 4005609 PROFIL PVC HOHLKEHL ALB 2,5M 251525-101 8 BUC 8,82

Număr anunț
DA26086902
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410,78 RON
Valoare atribuită
1.410,78 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410,78 RON

din 1.410,78 RON estimat