Atribuită Cumpărare directă

PACHET REPARATII SI REFIL REPARATII ECHIPAMENTE FS/PV/DATA CANT. PRET IN LEI FARA TVA TOTAL VALOARE LEI FARA TVA REPARATIE LAPTOP ASUS A52J FS 1002/19.05.2020 1 475 475 REPARATIE LAPTOP ASUS K53U FS 982/15.05.2020 1 225 225 REPARATIE IMPRIMANTA BROTHER MFC 8520DN FS 1301/23.06.2020 1 250 250 REFILL HP CE285A TC BC 1095/27.05.2020 3 70 210 REFILL HPQ2612A BC 1095/27.05.2020 1 50 50 TOTAL 1210.

Număr anunț
DA26099763
Autoritate contractantă
COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210 RON
Valoare atribuită
1.210 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210 RON

din 1.210 RON estimat