Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Bretea Română dorește achiziționarea serviciilor de realizare studiu de fezabilitate, studii de teren, elaborarea documentelor necesare obținerii avizelor pentru executarea lucrărilor, obținerea avizelor și consultanță pentru elaborarea cererii de finanțare pentru proiectul ”Inființare rețea de distribuție gaze naturale în comuna Bretea Română” ce se va depune pentru Programul Operational Infrastructura Mare 2014-2020 axa8 prioritatea 8.2-dezvoltarea retelelor inteligente de distributie a gazelor natural.
- Număr anunț
- DA26084410
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
- Furnizor / câștigător
- EXMINER CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41310629)
- Cod CPV
- 71311000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.