Atribuită Cumpărare directă

Demontarea sobelor de incalzit simple din placi de teracota inclusiv curatare stivuire placi. Sobe obisnuite simple din placi ceramice, de teracota executate in constructii existente, inclusiv montarea garniturilor: cu focarul din caramizi obisnuite.

Număr anunț
DA26076083
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BAILESTI (CUI 17187290)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
50721000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.838,05 RON
Valoare atribuită
4.838,05 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.838,05 RON

din 4.838,05 RON estimat