Atribuită
Cumpărare directă
sigilii de unica folosinta imprimate cu coduri de bare alfanumerice, material polipropilena, reciclabil, mecanism de inchidere prins in interiorul sigiliului prin sudare ultrasonica, cu sistem autoblocare cu insertie de metal la inchidere. Fir sigiliu cu sectiune rotunda, diametru 4 mm, lungime 490 mm fara lungimea etichetei, Placheta sigiliului: 50/55 mmx30/35 mm, dreptunghiulara. Sistem solid de securizare: forta de rupere >50 kgf, care confera siguranta si rezistenta maxima - ruperea sigiliului se poate face doar prin utulizarea dispozitivelor ajutatoare (cleste, cutter). marcare: TREZORERIA STATULUI (denumirea institutiei va fi inscriptionata cu litere de tipar pe primul rand si simetricfata de codul de bare)+ Cod de bare (codel128) + cod alfanumeric - culoare sigiliu: ALB Ambalare: cutii de carton a 1.000 buc, etichetate.
- Număr anunț
- DA26029478
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 35121500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.145 RON
- Valoare atribuită
- 2.145 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.