Atribuită
Cumpărare directă
cos gunoi cu colectare selectiva albastru,galben,verde 9buc*85lei=765lei;serv zz albe 200cut*4.60lei=920lei;sapun lichid roz 10buc*30lei=300lei;lavete uscate 24buc*3.95lei=94.80lei;detergent 6kg 6buc*39lei=234lei;domestos 10buc*6.80lei=68lei;racleta geam vice versa 3buc*100lei=300lei;faras simplu 5buc*4lei=20lei;coada telescopica 2.5m 1buc*65lei=65lei;performant d1l 15buc*35lei=525lei .saci 120l 20set*4.80lei=96lei
- Număr anunț
- DA26021528
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.387,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.387,80 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.