Atribuită Cumpărare directă

10 TEU REDUS DE PPSU PEX Q&E 25X16X25 - F1 6UTPR253 buc 20,00 20 RACORD ALAMA PEX Q&E CU FILET EXTERIOR 25-1’’ - F1 6URM2534 buc 30,00 30 COT DE PPSU PEX Q&E 90 ̊ 25-25 - F1 6UCP2525 buc 30,00

Număr anunț
DA26055341
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.277,30 RON
Valoare atribuită
3.277,30 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.277,30 RON

din 3.277,30 RON estimat