Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSMIL-Lab.Epurare nr.13981/03.07.2020 Acid clorhidric 35-38% pa CHEM115752837 1L 5*28=140 Acid acetic glacial 99,5% pa CHEM115687607 1L 5*47=235 QT42A0150 Hartie cantit alba 150mm 100buc/pach Filtratech 5894=470 FV24A0047 Hartie fibra de sticla 2.7um fara liant 47mm 50/pach Filtratech 5*65=325
- Număr anunț
- DA26087855
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.