Atribuită Cumpărare directă

20mg CAPS. GASTROREZ. Cutie x 3 blistere PVC/Al x 10 capsule gastrorezistente ROMPHARM COMPANY SRL

Număr anunț
DA26041641
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.528 RON
Valoare atribuită
2.528 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.528 RON

din 2.528 RON estimat