Atribuită Cumpărare directă

Pantofi de lucru BICAP SPORT FARA BOMBEU -43 (1 PERECHE BLEUMARIN, 1 PERECHE MARO) 45- (1 PERECHE BLEUMARIN, 1 PERECHE MARO)

Număr anunț
DA26027494
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
ALPIN-C SRL (CUI 11155558)
Cod CPV
18800000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,76 RON
Valoare atribuită
451,76 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,76 RON

din 451,76 RON estimat