Atribuită Cumpărare directă

Rulou gazon natural pentru terenuri de sport si spatii verzi

Număr anunț
DA26032001
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
GREENFARM SRL (CUI 23719502)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.788,80 RON
Valoare atribuită
2.788,80 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.788,80 RON

din 2.788,80 RON estimat