Atribuită Cumpărare directă

Stihl Arc 11391223202 – 1bc, 2.4369lei; Stihl Filtru Aer 41471410300 – 1bc, 17.2257lei Lucrari Service-Reparatii Scule – 5bc, 12.6050lei;

Număr anunț
DA26029261
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,61 RON
Valoare atribuită
258,61 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,61 RON

din 258,61 RON estimat