Atribuită
Cumpărare directă
VNR CASEROLA INOX CU MAN. BU 1 buc 46.21 VNR CASEROLA INOX CU MAN. BU 1 buc 40.33 FEST OALA SUB PRESIUNE 9L BU 1 buc 116.81 TEFAL TAVA CUPTOR 45X29,5 BU 1 buc 50.41 FKL MANUSA ANTITERMICA BU 2 buc 30.24 FKL POS ORNARE CU 4 FORME BU 1 buc 14.28 FMP CUTIT PORTIONAT MAN P BU 1 buc 18.48 KOOP SET 4 CUPE MASURARE BU 1 buc 10.91 VILCOS SPAT MAN PL 16.5X7 BU 1 buc 22.68 ZENKER FORMA RTD.28CM BAZ BU 1 buc 25.20 HND SAUTEUSE 5L/24X11,5CM BU 1 buc 108.40 OZTI CAPAC GN 2/3 BU 1 buc 46.21 OZTI TAVA GN 2/3 10CM BU 1 buc 67.22 OZTI TAVA GN PERFOR 1/2-1 BU 1 buc 79.82 BOH.ROLA PIZZA 9,5CM BACO BU 1 buc 26.88 AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT BU 4 buc 11.40 AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT BU 6 buc 45.30 INOXRIV LINGURA DESERT SU SE 8 set 201.36 INOXRIV LINGURA DESERT SU SE 6 set 151.02 TAVA DR AMBRA 45*35CM BU 2 buc 131.08 SET 2FLACOANE TRANSPARENT BU 3 buc 20.13 AGORA PALNIE PLIABILA BU 1 buc 10.08 FKL PRESA DE CARTOFI MONA BU 2 buc 52.08 HNR SUCITOR SILICON47CM S BU 1 buc 33.60 KSM PALETA TORT, INOX BU 1 buc 10.91 TESCOMA CURATITOR COTOR M BU 1 buc 13.44 HENDI CLESTE SERVIRE INOX BU 2 buc 50.40 BATATOR ALUMINIU PT.CARNE BU 1 buc 22.68 HND SAUTEUSE 3L 20X9,5CM BU 1 BUC 99.00
- Număr anunț
- DA26055701
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.556,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.556,56 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.