Atribuită Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA26047705
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Danicico SEMLAC (CUI 29047389)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN M SRL (CUI 15606855)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,29 RON
Valoare atribuită
714,29 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,29 RON

din 714,29 RON estimat