Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE NYLON NATUR 4200X0.12 2.15 ULEI UNGERE LANT 674036 HO 1.00 ULEI 2T ROSU 674034 HO 1.00 PENSULA LATA X6 50MM 72344 SCH 5.00 PENSULA LATA X6 60MM 72345 SCH 3.00 MANUSI WORKSTAR RACE 9/L 42722 SCH 4.00 OCHELARI PROT AQUILA CLEAR 6D91 4.00 CIOCAN LACATUS 1500G COADA FIBRA 240117 TOPMASTER 1.00 30 TRASOR CU SFOARA 30M CRETA ALBAST SI NIVELA 0-47-443 STANLEY 1.00 CIOCAN DULGHER 570G MANER FIBR STIC GROSS 10476 1.00 SET CHEI COMB 6-22MM 12BUC 235113 TOPMASTER 1.00 LEVIER 800MM 640033 EVOTOOLS 1.00 CLESTE CUIE 175MM CRV YT-2051 YATO 1.00 CLESTE TAIETOR 180MM YT-1948 YATO 1.00 RULETA 5M 25MM 70642 BENMAN 1.00 FIER LEMN 450MM YT-3102 YATO 1.00 RULETA TYLON 5M 1-30-697 VRAC STANLEY 1.00 PERIE SARMA MET-PLAST 6 RAND 612048 EVOTOOLS 1.00 BIT PZ 3X25MM 2BUC 74944 BENMAN 2.00 BIT 2 PH2 B-60399 MAKITA 1.00 BIT PH 3X50MM 2BUC 74933 BENMAN 1.00 PILA CU SUPORT 4.5MM 953030020 MAKITA 1.00 ECHER 400MM 281202 TOPMASTER 1.00 BOLTARI STALP 300X300X200 72/PAL 17.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 5.00 CERESIT ADEZIV FAI/G FLEX CM17 25KG 48/PAL 1960491 2.00 PROMO CERESIT SILICON SANIT CS25 ALB 280ML 1573206 1.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 5M 45810 SCH 4.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 3.00 NIVELA MAGN 600MM CU 2 BULE LM12 70609 BENMAN 1.00 SET DALTI LEMN 12-24 3BUC/SET 350117 TOPMASTER 1.00 PISTOL SPUMA PU MET 628189 EVOTOOLS 1.00 SURUB PAL 4 X50 100BUC PZ2 SE 1.00 BIT PZ3 25MM 2713/10 KRE 3.00 ANCORA BRATARA 10X230 113010 230 50BUC/CUT 12.00 SURUB PAL 6X200 PZ3 SE 300.00 VINCLU 450MM 2
- Număr anunț
- DA26037803
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.939,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.939,51 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.