Atribuită Cumpărare directă

Adaptor BTL-4000 80 W Placa generatoare laser Set lentila sonda laser Manopera aferenta constatare/diagnosticare/reparatie Placa cu conectori Adaptor BTL-2000 Acumulator 9,6 V

Număr anunț
DA26028639
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.214 RON
Valoare atribuită
4.214 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.214 RON

din 4.214 RON estimat