Atribuită Cumpărare directă

Teava Sudata 1 1/4 Zn – 3ml, 16.1333lei; Lac Prot. Extra Cires 2.5l – 2bc, 84.0350lei; Pensula Par 50mm – 2bc, 2.9400lei; Simering 60x80x10 – 10bc, 3.6970lei; OSB 8mm 2500x1250 (3,125mp) – 1bc, 34.0300lei; Duza Reglabila Alama 0500117 – 1bc, 14.7100lei; Cupla Rapida 1/2" Alama 0500100 – 1bc, 12.7700lei; Platbanda 100x8 Bara 6 m – 0.34bc, 131.1765lei; Inel Beton 800x500 Leier – 2bc, 155.4600lei; Palet Leier S – 2bc, 40.0000lei;

Număr anunț
DA26029285
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,36 RON
Valoare atribuită
756,36 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,36 RON

din 756,36 RON estimat