Atribuită
Cumpărare directă
CARTELA PREPAY 10E x10buc CARTELA PREPAY 5 E x6 buc CARTELA PREPAY 6 E x2 buc Cablu USB Type C Samsung EP-DG930CWE ALB x1buc Încărcător auto Samsung Alb EP LN915 U x1buc Încărcător Samsung EP-TA20EWE+ Cablu Type C Alb x1buc Husa Samsung Note 9 Clear Leather View Neagră EF-WN960BWGww x1buc Husa Samsung Note 9 Silicone Case Mov x1buc Tempered Samsung Note 9 3DNegru 3MK x1buc Husa Samsung S9 Clear View Gold EF ZG960FEGWW x1buc Cablu iphone 5 Alb x1buc Suport auto magnetc Vetter CHVT x1buc Husa iPhone XR TPU Nature Transparenta Nilkin x1buc Husa Samsung S8 Soft Touch Silk Roșie Vetter x1buc Tempered samsung Note 9 3D Negru 3MK x1buc Tempered Samsung S83D negru 3MK x1buc Folie polimer Nano Hybrid Glass iPhone 11 x1buc Tempered iPhone 11 ProMax3D Negru Privacy Vetter x1buc Încărcător auto dual 4.8A Baseus Negru CCBX x1buc Tempered Iphone 11 pro 3D Privacy vetter x1buc INCARCATOR SAMSUNG NOTE II ETAU90EWE 2A x1buc CABLU USB TYPE C EPDG95CBE x 2buc TEMPERED SAMSUNGS9PLUSFULL COVER NEGRU HOCO x1buc FOLIE IPHONEXR TRANSPARENTA NILKIN x1buc INCARCATOR AUTOSAMSUNG NEGRU EP-LNG15U x1buc
- Număr anunț
- DA26036891
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- REAL S.R.L. (CUI 3493060)
- Cod CPV
- 64212900-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120,17 RON
- Valoare atribuită
- 3.120,17 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.