Atribuită
Cumpărare directă
ATI 4 COVID REF.28251 Realizata din silicon, cu ham din neopren. Pernă de silicon perimetru facial complet Nu intra in contact cu nasul (in situatii de traume la nivelul lui) Etanșare perfecta Se așează rapid si ușor pe fata 3 variante : Standard, Valva antiaxfisie si Port bronhoscopie
- Număr anunț
- DA26038027
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33172000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.