Atribuită
Cumpărare directă
Organizator zilnic pentru medicamente (d-p-s-n) Plastic transparent, dur de calitate superioara ce permite vizualizarea pastilelor fara a deschide cutia. Sistem de inchidere de calitate ce nu permite deschiderea organizatorului in timpul transportului. COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA. ACHIZITIA DIN SEAP TINE LOC SI DE COMANDA
- Număr anunț
- DA26027526
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,04 RON
- Valoare atribuită
- 257,04 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.